Alışveriş Hakkında

balkanhome.com.tr internet sitesi üzerinden yaptığınız alışverişler için nakliye/kargo ücreti müşteriden talep edilmektedir. Nakliye ve kurulum ücretleri için buradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünler içerisinde kurulum gerektiren modüller mevsutsa uzman ekibimiz sayesinde nakliye sırasında evlerinize ücretli bir şekilde kurulum sağlanıyor.

Sipariş etmiş olduğunuz ürün şayet elimizde mevcut ise hemen kargolama işlemlerine başlanıyor fakat ürün mevcut değil ise ivedi bir şekilde üretim birimimiz ile iletişime geçip ürünün üretim aşaması başlatılmış oluyor.

Evet, Balkanhome’dan satılan her ürün için fatura kesilmektedir.

Ürünün stoktaki durumuna ve nakliyenin gideceği bölgelere göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama 30 gün içinde satın almış olduğunuz ürün yaşam alanlarınızda yerini alacaktır. Detaylı bilgi için +90 216 488 98 56 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Evet, Avrupa’da ülke farketmeksizin nakliye ve kurulum müşteriye ait olmak üzere gönderim sağlıyoruz. Yine bu konuda sürecin işleyişi ve nakliye maliyetleri hakkında bilgi almak için +90 216 488 98 56/+90 533 401 71 99 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ödeme Hakkında

balkanhome.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde kredi kartınızdan ve hesap kartınızdan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Satın alacağınız ürünü havale yolu ile ödeme yapmak istiyorsanız bizlere ulaşarak banka bilgilerimizi isteyebilirsiniz. Bu konuda detaylı olarak bilgi almak isterseniz +90 216 488 98 56 numaralı telefondan bizlere ulaşınız.

Kredi kartına 10 taksit imkanı, 3 ay ertelemeli vade farksız 9 taksit imkanı gibi kampanyalar için bizlere ulaşınız.