30 Yılı aşkın koltuk üretim tecrübesi ile kurulan firmamız, modern tesislerimiz de eğitimli personeli, ileri teknoloji ve gelişmiş makine parkuru ile özgün, kaliteli, standardı yüksek, çevreye duyarlı doğal malzemeleri, en güncel ve sağlıklı ortamlarda birleştirerek çekici, modern, yaşama değer katan, mobilya ve hizmet tasarlamaktadır. İmalatında kullanılan panellerde, kaliteli boyalardan, cilalara ve bunların yanında dünya çapında yüksek kaliteli kumaşlara ve diğer tüm aksesuarlara varıncaya kadarki geniş yelpazede, seçiciliğini ve kalite merakını muhafaza ederek, ürün ve hizmete dönüştürmektedir.
Modern demonte, modüler, doğal ahşap, kaplama ve parlak lake (el yapımı) uygulamalı ürünleri, uygun paketler içerisinde kullacısına ulaştırmaktadır.

Mağazacılığın kalite çıtasını sürekli yükselmesi, ürün yelpazesinin gelişmesi, yeni ürünlerinin tasarımı, kullanım alanlarının arttırılması, Balkan Home olarak kendimize biçtiğimiz en önemli görevlerden biri. Bu sebeple bugün yüzlerce çalışanımız ve binlerce müşterimizle sürdürülebilir başarılara imza atmaya devam ediyoruz